Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
