Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Nid
pl: ID węzła

en: Newsletter format
pl: Format newslettera

en: Select the format of the newsletters you want to send
pl: Wybierz format newsletterów, które chcesz wysłać

en: Enter the title of this newsletter
pl: Wpisz tytuł tego newslettera

en: Create newsletter
pl: Utwórz newsletter

en: Please edit the title of this newsletter
pl: Zmień tytuł tego newslettera

en: Select nodes to create a newsletter
pl: Wybierz węzły do stworzenia newslettera

en: Create a table of contents
pl: Utwórz spis treści

en: Create a table of contents at top of the newsletter with the titles of the selected nodes. If newsletter is HTML format, these table of contents will be bookmarks.
pl: Tworzenie spisu treści na górze newslettera z tytułów wybranych węzłów. Jeśli newsletter jest w formacie HTML, to w spisie treści będą odnośniki.

en: Sort nodes
pl: Sortuj węzły
