Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Filters
ro: Filtre

en: Plain
ro: Simplu

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Unpublished
ro: Nepublicat
