Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
