Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Read more
uk: Читати далі

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Mail
uk: Пошта

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: Plain
uk: Простий

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
