Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
