Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan
