Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Mail
hi: मेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Plain
hi: सादा

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
