Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Read more
is: Lesa meira

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Filters
is: Síur

en: Unpublished
is: Ekki birt
