Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
