Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Filter
ur: فلٹر
