Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри
