Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Filters
it: Filtri

en: Plain
it: Semplice

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Unpublished
it: Non pubblicato
