Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filters
kk: Фильтерлері
