Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
