Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Read more
nl: Lees meer

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Plain
nl: Plat

en: Node title
nl: Node-titel

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Newsletter format
nl: Nieuwsbrief type

en: Select the format of the newsletters you want to send
nl: Selecteer wat voor type nieuwsbrief u wilt verzenden

en: Enter the title of this newsletter
nl: Voer de titel van deze nieuwsbrief in

en: Create newsletter
nl: Nieuwsbrief aanmaken

en: Please edit the title of this newsletter
nl: Wijzig de titel van deze nieuwsbrief

en: Select nodes to create a newsletter
nl: Selecteer nodes om een nieuwsbrief aan te maken

en: Select Drupal content to create a newsletter
nl: Selecteer Drupal-inhoud om een nieuwsbrief aan te maken

en: Simplenews Content Selection Views Integration
nl: Simplenews Content Selection views-integratie

en: Create a table of contents
nl: Inhoudsopgave aanmaken

en: Create a table of contents at top of the newsletter with the titles of the selected nodes. If newsletter is HTML format, these table of contents will be bookmarks.
nl: Maak een inhoudsopgave aan met de titels van de geselecteerde nodes, die bovenaan de nieuwsbrief getoond wordt. Indien de nieuwsbrief in HTML-formaat is, zullen de titels tevens verwijzingen naar de pagina's zijn.

en: Sort nodes
nl: Nodes sorteren

en: Default title for created newsletters
nl: Standaardtitel voor aangemaakte nieuwsbrieven

en: If filled, this title will be used to populate "title" field when creating a newsletter.
nl: Indien ingevuld zal bij aanmaak van een nieuwsbrief het titelveld hiermee gevuld worden.
