Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Read more
nn: Les meir

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Filters
nn: Filter

en: Unpublished
nn: Upublisert
