Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filters
oc: Filtres

en: Plain
oc: Brut

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Nid
oc: Nis
