Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
