Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Read more
ru: Подробнее

en: Content types
ru: Типы материалов

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Filters
ru: Фильтры

en: Plain
ru: Простой

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
