Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено
