Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Weight
ta: நிறை

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
