Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
