Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Plain
tr: Sade

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Unpublished
tr: Yayında değil
