Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Read more
az: Ətraflı

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Filters
az: Filtrlər

en: Plain
az: Düz

en: Node title
az: Node başlığı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
