Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Plain
el: Απλό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
