Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Read more
et: Loe edasi

en: Content types
et: Sisutüübid

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filters
et: Filtrid

en: Plain
et: Tavaline

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Unpublished
et: Avaldamata
