Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Read more
jv: Candhaké

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Mail
jv: Surat

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring
