Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
