Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Filters
th: ตัวกรอง
