Simplenews Content Selection (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
