Simplenews Content Selection (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Mail
ca: Correu

en: Node title
ca: Títol del node

en: Table of Contents
ca: Taula de continguts

en: View mode
ca: Mode de visualització
