Simplenews Content Selection (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Default
ru: По умолчанию

en: Mail
ru: Почта

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Table of Contents
ru: Таблица содержимого

en: View mode
ru: Режим просмотра
