Simplenews Content Selection (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Default
uk: Базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: View mode
uk: Режим перегляду
