Simplenews Content Selection (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Default
pt: Por defeito

en: Mail
pt: Correio

en: Node title
pt: Título do nó

en: Create newsletter
pt: Criar newsletter

en: Sort nodes
pt: Ordenar nós

en: View mode
pt: Modo de visualização
