Simplenews Iregister (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು
