Simplenews Iregister (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Mail
lt: Paštas

en: Send
lt: Siųsti

en: Stay informed on our latest news!
lt: Prenumeruokite mūsų naujienas

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lt: Netrukus gausite patvirtinimo el. laišką su tolesniais nurodymais, kaip užbaigti prenumeratą.

en: You have been subscribed.
lt: Dabar jūs prenumeruojate naujienlaiškį.

en: You have been unsubscribed.
lt: Nuo šiol Jūs nebegausite naujienlaiškio.
