Simplenews Iregister (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Mail
lv: Pasts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Stay informed on our latest news!
lv: Esi informēts par mūsu jaunumiem!

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lv: Apstiprinājuma e-pastu ar tālākām instrukcijām kā pabeigt pierakstīšanās procesu saņemsiet pēc brīža.

en: You have been subscribed.
lv: Jūs esat pievienots listei.

en: You have been unsubscribed.
lv: Jūs esat izņemts no listes.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to cancel your subscription.
lv: Jūs drīzumā saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar tālākajām instrukcijām kā atcelt jūsu abonementu.
