Simplenews Iregister (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Send
sk: Odoslať

en: Stay informed on our latest news!
sk: Buďte informovaný o tom čo sa deje nové na web stránkach drupal.sk a v komunite slovenských priaznivcov Drupalu.

en: You have been subscribed.
sk: Boli ste prihlásený.

en: You have been unsubscribed.
sk: Boli ste odhlásený.
