Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Mail
af: E-pos

en: Send
af: Stuur
