Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Stay informed on our latest news!
ar: ابق على علم بآخر أخبارنا!
