Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Send
bg: Изпрати
