Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Mail
cs: E-mail

en: Send
cs: Poslat

en: Stay informed on our latest news!
cs: Mějte přehled o našich novinkách!

en: You have been subscribed.
cs: Registrace byla dokončena.

en: You have been unsubscribed.
cs: Zrušení registrace bylo úspěšně dokončeno.
