Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Send
fa: ارسال

en: Stay informed on our latest news!
fa: با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
fa: شما به زودی یک نامه‌ الکترونیکی حاوی دستورالعمل‌های بعدی جهت چکونکی تکمیل اشتراک خود دریافت می‌کنید.

en: You have been subscribed.
fa: شما مشترک شدید.

en: You have been unsubscribed.
fa: اشتراک شما لغو شد.
