Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Mail
id: Email

en: Send
id: Kirim

en: Stay informed on our latest news!
id: Dapatkan info-info terbaru dari kami!
