Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Mail
ja: メール

en: Send
ja: 送信

en: Stay informed on our latest news!
ja: 最新ニュースをご覧下さい!

en: You have been subscribed.
ja: 配信登録されました。

en: You have been unsubscribed.
ja: 登録解除されました。
