Simplenews Iregister (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Mail
sv: E-post

en: Send
sv: Skicka

en: Stay informed on our latest news!
sv: Håll dig informerad om våra senaste nyheter!

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
sv: Du kommer att få ett e-postmeddelande med bekräftelse inom kort som innehåller ytterligare instruktioner på hur du kompletterar din prenumeration.

en: You have been subscribed.
sv: Din prenumeration har lagts till.

en: You have been unsubscribed.
sv: Du har sagt upp din prenumeration.
