Simplenews Iregister (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Mail
gl: Correo-e

en: Send
gl: Enviar

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
gl: Consulta o teu correo para completar a túa suscrición. Grazas polo teu interese.

en: You have been subscribed.
gl: Foches subscrito.
