Simplenews Iregister (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Mail
hi: मेल

en: Send
hi: भेजें
