Simplenews Iregister (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Mail
be: Пошта

en: Send
be: Адаслаць

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
be: Адрас %user занесены ў спісак рассылкі %newsletter.
